ציפוי אפוקסי למפעלים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

כאשר מדובר על רצפה של מפעלים, ציפוי אפוקסי מהווה את הבחירה הפופולארית ביותר וזאת בשל היתרונות הרבים שיש לו. ציפוי אפוקסי למפעלים ידוע בעמידות שלו בפני כימיקלים וכן בקלות הניקיון. אם אתם שואלים את עצמכם לגבי למה כדאי לבחור רצפת אפוקסי למפעלים, במאמר הבא תקבלו את כל המידע שיסייע לכם להבין למה ציפוי רצפת אפוקסי למפעלים ותעשייה הוא הבחירה הטובה ביותר וכן כיצד לבחור ציפוי רצפת אפוקסי למפעלים ותעשייה בצורה הטובה ביותר.

ציפוי אפוקסי למפעלים- במה מדובר?

ציפוי אפוקסי למפעלים הוא סוג של חומר שמשמש לצורך הגנה ושיפור של רצפות במפעלים. מייצרים את החומר מערבוב של שרף אפוקסי עם חומר מקשה, מה שיותר תגובה כימית שיוצרת משטח דמוי פלסטיק עמיד. רצפת אפוקסי למפעלים ותעשייה ידועה באחיזה החזקה שלה, מה שגורם לה להיצמד בצורה הטובה ביותר לבטון, לעץ או לכל חומר אחר שנפוץ במפעלים. אחת הסיבות העיקריות לך שציפוי אפוקסי פופולארי ביותר במסגרות תעשייתיות הוא היכולת שלו לעמוד בפני בלאי. הוא יכול להתמודד עם תנועה רגלית משמעותית, מכונות כבדות שעוברות עליו ללא הרף, דליפות כימיות ועוד, מבלי להישבר או להינזק ולכן, ציפוי רצפת אפוקסי למפעלים הוא הבחירה הטובה ביותר לכל מפעל ותעשייה.

 

היתרונות של ציפוי אפוקסי למפעלים

ציפוי רצפת אפוקסי למפעלים ותעשייה הוא בעלת יתרונות רבים: ראשית כל, היא מגיעה במגוון צבעים וגימורים שונים, דבר אשר מאפשר להתאים את רצפת המפעל בהתאם לצורך. בין אם אתם מעוניינים בגימור מבריק למראה נקי ומקצועי ובין אם אתם מעוניינים במשטח מחוספס בכדי למנוע החלקות ונפילות, החומר המדובר יכול לענות על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר שהוא מיושם כרצפה. מעבר לכך, מדובר על ציפוי קל ליישום. באמצעות הכנה וכלים נכונים, ניתן לצפות רצפת מפעל בצורה מהירה, תוך מזעור זמן ההשבתה של המפעל והפרעה לפעילות העומדים.

ציפוי רצפת אפוקסי למפעלים ותעשייה מציע יתרונות נוספים כגון: הוא עמיד ביותר ורצפות העשויות מחומר זה או מצופות בחומר המדובר יכולות להישאר עמידות גם כאשר עוברות עליהן מכונות כבדות, תנועה ערה של אנשים או כל בלאי אחר אשר נפוץ בסביבות תעשייתיות, הדבר ללא ספק הופך אותו לפתרון לאורך זמן שאיננו דורש תיקונים או החלפות תכופים.

כמובן שיתרון נוסף של רצפת אפוקסי למפעלים ותעשייה הוא העמידות הכימית שיש לרצפה המדוברת. מכיוון שמפעלים ותעשיות רבות מתמודדים לעיתים קרובות עם כימיקלים שונים שעלולים לפגוע בריצוף רגיל, הרי שהבחירה של ציפוי אפוקסי למפעלים היא הטובה ביוצר שכן היא מספקת שכבת הגנה העמידה בפני כתמים ושפכים של כימיקלים, שמנים וכן חומרים אחרים. הדבר מאריך את חיי הרצפה וגם הופך את פעולת הניקיון שלה לקלה, מהירה ונוחה יותר.

גם בטיחות היא שיקול חשוב ביותר במפעלים ובתעשייה וציפוי אפוקסי יכול לתרום לסביבת עבודה בטוחה יותר. ניתן לערבב את הציפוי המדובר עם תוספים מונעי החלקה בכדי להפחית את הסיכון להחלקות ונפילות. מעבר לכך, הגימור המבריק של החומר המדובר יכול לשפר את הראות על ידי החסרת אור, מה שהופך את סביבת העבודה לבטוחה ומוארת יותר.

סיבה נוספת לכך שבחירת ציפוי רצפת אפוקסי למפעלים ותעשייה היא הבחירה של לא מעט מפעלים כיום היא העלות אל מול התועלת. בעוד שההשקעה הראשונית יכולה להיות גבוהה יותר בהשוואה לאפשרויות ריצוף אחרות, החיסכון יהיה לטווח ארוך בצורה משמעותית שכן, העמידות ודרישות התחזוקה הנמוכות מביאות להפחתת העלויות שקשורות לתיקונים, השבתה וניקיון. עם הזמן, כל אלה יכולים להוביל לחיסכון כספי משמעותי ביותר ולכן, כאשר בוחנים סוגי ריצוף למפעלים או תעשיות, לא כדאי שהמחיר ההתחלתי של האפוקסי ירתיע, אלא חשוב להבין שמדובר פה על השקעה לטווח רחוק שתחסוך לכם לא מעט כסף.

כיצד מיישמים ציפוי אפוקסי למפעלים?

רצפת אפוקסי למפעלים היא רצפה שלמעשה מצופה בחומר המדובר. יישום חומר אפוקסי במפעל כוללת כמה שלבים וזאת בכדי להבטיח גימור עמיד לאורך זמן:

בשלב הראשון יש להכין את משטח הרצפה, כאשר הדבר כולל ניקיון יסודי של הרצפה מלכלוך, שומן או כל ציפוי קיים אחר. ייתכן שיהיה צורך לתקן גם סדקים וחורים בבטון בכדי ליצור משטח חלק.

בשלב השני יש לחרוט את הרצפה באמצעות תמיסת חומצה או מטחנה מכנית כאשר המטרה היא לפתוח נקבוביות בבטון. הדבר חיוני ביותר לצורך הידבקות תקינה של האפוקסי. לאחר החריטה יש לשטוף את הרצפה ולתת לה להתבייש לחלוטין.

לאחר שהרצפה יבשה ניתן למרוח עליה שכבת יסוד, כאשר שכבה זו מסייעת לאטום את הבטון ולשפר את הידבקות האפוקסי. לאחר ייבוש שכבת היסוד ניתן לערבב את שרף האפוקסי עם המקשה שלו וזאת בהתאם להוראות היצרן.

בשלב הבא יש למרוח את התערובת על הרצפה באמצעות רולר או מגב ויש לעבוד במקטעים בדי להבטיח ציפוי אחיד וזאת בהתאם לסוג האפוקסי. ייתכן שיהיה לכם צורך למרוח כמה שכבות כאשר כדאי לתת לכל שכבה להתייבש לחלוטין לפני שמורחים את השכבה הבאה.

בשלב הסופי יש לתת לחומר את האפשרות להתמצק למשך הזמן המומלץ וזאת בכדי לאפשר תנועה של הולכי רגל או רכבים על הרצפה. מדובר על תהליך שידרוש כמה ימים אך הזמן מדויק ישתנה בהתאם למוצר שבו עשיתם שימוש.

אין ספק כי רצפות אפוקסי למפעלים הוא הבחירה הטובה ביותר כיום לכל מפעל או תעשייה ולכן, אם אינכם יודעים לעשות את זה באופן עצמאי, בחרו באנשי מקצוע מנוסים בתחום אשר יסייעו לכם בבחירת אפוקסי איכותי בכל קנה מידה ויישום החומר בצורה הטובה ביותר על הרצפה במפעל. רצפת אפוקסי למפעלים שיושמה בצורה הטובה ביותר, תציע את כל היתרונות של החומר ותחזיק מעמד בצורה מצוינת לאורך זמן.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

רצפות אפוקסי

ציפוי אפוקסי לרצפות במחיר מעולה לעסקים, מוסדות ובתים פרטיים באיכות בלתי מתפשרת! הצטרפו גם אתם לאלפי לקוחות מרוצים שנהנים משירות ברמה הגבוהה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר